Заміна віконних блоків

Закінчено черговий етап виконання робіт, направлених на покращення умов праці робітників промбази управління Північно – Кримського каналу та підвищення енергоефективності. Роботи здійснені підрядною організацією, зокрема, виконані  демонтажно – монтажні роботи віконних блоків в будівлях адміністрації, лабораторно - побутового корпусу та будівлі чергових оглядачів Головної споруди Олександрівського каналу. Загальна площа замінених вікон складає 160,87м². Силами працівників ремонтно – будівельної дільниці управління проводяться оздоблювальні роботи.

Детальніше...

Звіт про діяльність комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності управління за перший квартал 2020 року

01 квітня 2020 року відбулось засідання комісії з оцінки корупційних ризиків управління Північно – Кримського каналу, що розглядала результати фінансово – господарської діяльності управління за перший квартал 2020 року.

В ході засідання встановлено, що упродовж звітного періоду управлінням виконувались заходи, направлені на запобігання проявів корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних з корупцією. Станом на 01 квітня 2020 року правопорушень не встановлено, посадові особи управління за вчинення вказаних правопорушень до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувались.

Наповнення каналу

11 березня 2020 року в 63 раз Дніпро почав заповнювати русло Північно-Кримський канал водою, яка несе полям і ланам посушливої південної України життя і процвітання. Пуск каналу – особлива подія для кожного працівника. Дивовижні відчуття, коли ледь чутний плескіт дніпровської води, що переливається через водозливи Головної споруди, з кожною миттю посилюється, і ось уже з переможним стугоном потужний потік починає розливатися по сухому рукотворному річищу.

Детальніше...

Роботи березня з благоустрою

Ось і настала весна… Чекали ми її з нетерпінням, мріючи нарешті занурити руки у землю. Насправді, період ейфорії пройшов дуже швидко. Адже в березні роботи у працівників лісового господарства істотно додалось, причому багато яку потрібно робити «вже і зараз», не відкладаючи в шухлядку. Кипить робота по обрізці  кущів та дерев висоторізом на прилеглих територіях управління Північно-Кримського каналу, а саме:

Детальніше...

Підготовчі роботи

25 та 26 березня поточного року в процесі виконання підготовчих робіт до пуску води в Олександрійський канал ПК611+14 та в міжгосподарський розподільчий канал РМ-1 ПК831+81, на відповідних гідротехнічних спорудах  фахівцями управління Північно-Кримського каналу були проведенні наступні роботиꓽ

Детальніше...

Поточні ремонтні роботи на гідротехнічних спорудах

Для забезпечення безперебійної та безаварійної роботи меліоративного комплексу під час поливного сезону 2020 року, спеціалістами управління Північно – Кримського каналу упродовж лютого – березня поточного року проводились поточні ремонтні роботи на гідротехнічних спорудах ПС 1, АС 1,РМ 1, РМ 2.

Так, силами працівників електроцеху з ремонту і обслуговуванню електроустаткування здійснені наступні заходи:

Детальніше...

Ремонтні роботи

Робітниками  ремонтно – механічної  дільниці управління Північно-Кримського каналу в березні поточного року проведено роботи з відновлення затвору гідротехнічної споруди розподільник міжгосподарчій-1, який знаходиться на другому відділенні  управління (смт.Каланчак  Херсонської області  - 83  км) , а  саме:

  •  замінені чотири направляючі;
  • проведена повна піскоструменна очистка затвору;
  • весь затвор покритий подвійним шаром грунту та фарби;
  • встановлена нова ущільнююча Р-подібна гума;
  • замінені всі болтові  з’єднання.

Детальніше...

Інфонографіка у зв'язку з пандемією вірусу COVID-19

 

Дочірні категорії