Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Роботи по капітальному ремонту Підпірної споруди на ПК611+14 магістрального каналу

Управлінням Північно-Кримського каналу продовжуються роботи по капітальному ремонту Підпірної споруди на ПК611+14 магістрального каналу (водовипуск з Північно-Кримського каналу в Олександрівський магістральний канал Скадовської зрошувальної системи) по заміні сегментного затвору №1.

Станом на 20 вересня поточного року на заводі АТ «Гідросталь» м. Нова Каховка з виготовлення гідромеханічного обладнання здійснюється виготовлення сегментного поверхневого затвору згідно робочих креслень проєкту.

Подробнее...

День працівників лісу

Щороку, в третю неділю вересня, в Україні відзначається день працівників лісу, встановленого Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.

В 2021 році День працівників лісу припадає на 19 вересня.

Подробнее...

Екотолока «Я прибрав – Твоя Черга 4» до Міжнародного дня чистих берегів

На виконання доручення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 06.09.2021 № 48/1 щодо проведення Міжнародного дня чистих берегів, близько 65 працівників управління Північно-Кримського каналу з залученням техніки, розпочали тиждень заходів під гаслом «Я прибрав – Твоя Черга 4».

Подробнее...

Поточний ремонт покрівлі навісу складу зі зберігання виробів з деревини та пиломатеріалів деревообробної майстерні

Працівниками управління Північно – Кримського каналу здійснюються заходи з підготовки виробничих будівель та споруд до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Виконано роботи з поточного ремонту шиферної покрівлі навісу складу зі зберігання виробів з деревини та пиломатеріалів деревообробної майстерні на території промбази управління. Внаслідок руйнування та порушення цілісності покриття з азбестоцементних листів і ухилу покрівлі та зносу дерев’яних елементів, стан покрівлі оцінюється як незадовільний. Робітниками ремонтно-будівельної дільниці управління виконано демонтаж існуючого покриття; виготовлення та заміна дерев’яних кроків та обрешітки; влаштування нової покрівлі з профнастилу, більш надійної та сучасної.

Подробнее...

Чергове обстеження стану Північно – Кримського каналу

Наближається закінчення поливного сезону 2021 року. Попереду наступний етап експлуатації магістрального каналу – спорожнення.
На початку вересня фахівцями відділу водокористування проведено обстеження каналу та ГТС другого відділення Північно-Кримського каналу.

Під час робочої поїздки були перевірені наступні ділянки:

Подробнее...

Початок робіт по капітальному ремонту Підпірної споруди на ПК611+14 магістрального каналу

Управлінням Північно-Кримського каналу розпочато роботи по капітальному ремонту Підпірної споруди на ПК611+14 магістрального каналу (водовипуск з Північно-Кримського каналу в Олександрівський магістральний канал Скадовської зрошувальної системи) по заміні сегментного затвору №1 згідно робочого проекту розробленого ДРПВІ «Дніпродіпроводгосп».

Двопрольотна підпірна споруда побудована в 1960 році по проекту інституту «Укрдіпроводгосп». В 1967 році споруду було реконструйовано-розширено з додаванням одного прольоту біля правого берега. Загальна пропускна спроможність гідротехнічної споруди - 64 м3/с.

Подробнее...

Наші в Карпатах

                                                                                                                                                                                                  І все то те, вся країна повита красою,

Зеленіє, вмивається дрібною росою. 

Споконвіку вмивається,

сонце зустрічає…

І нема тому почину, і краю немає!

Тарас Шевченко

              «Боже, яка ж прекрасна наша Україна, яка вона різноманітна!» - розповідає Корнієнко Василь Павлович, інженер-гідротехнік другого відділення каналу, який під час відпустки побував у Карпатах.

Подробнее...

З Днем Незалежності України!

День 24 серпня 1991 року став переломним в історії нашого народу, точкою відліку, з якої розпочала свій поступ у майбутнє вільна, суверенна Україна.

Цього дня Верховна Рада Української РСР ухвалила «Акт проголошення незалежності України», який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі. Підвела підсумки цих подій Постанова  Верховної Ради України від 20 лютого 1992 року «Про День незалежності України», у якій зазначено:

Подробнее...

Подкатегории