Інженерно-геологічні вишукування

З метою утримання об’єктів інженерно – транспортної інфраструктури в межах водоохоронної зони магістрального каналу в належному стані та на замовлення Служби автомобільних доріг у Херсонській області (балансоутримувача мережі автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Херсонській області), управління Північно-Кримського каналу активно співпрацює з будівельними організаціями та відомчими службами Херсонської області.

Так, 26 травня поточного року, силами ТОВ «ІНЖТЕХНОБУДПРОЕКТ» розпочато інженерно-геологічні вишукування. Виконано буріння п’яти свердловин для забору зразків з метою визначення фізико-механічних, міцнісних і деформативних показників ґрунтів на об’єкті проведення будівельних робіт.

Детальніше...

Плановані роботи з очистки русел гідроспоруд АС-1 та АС-1а

В травні поточного року розпочато виконання запланованих робіт з очистки русел, гідроспоруд управління Північно-Кримського каналу « Аварійний скид – 1 та Аварійний скид – 1а», які знаходяться на території Каланчацького району. Роботи проводяться з використанням власної техніки та силами робітників другого відділення каналу.

На Аварійному скиді -1 з нижнього б’єфу споруди вивезено 112 тон або 86м³ наносів, мулу та очерету. Виконано запланованих видалених наносів загальною площею 900м².

З Аварійного скиду -1а з нижнього б’єфу споруди вилучено 560м³ наносів.

Детальніше...

Виконання весняних робіт відділеннями управління

Протягом квітня-травня для забезпечення належного утримання і працездатності водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління Північно-Кримського каналу, з метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт та запобігання пожежонебезпечного періоду, вздовж русла та дамб Північно – Кримського каналу оглядачами 1-го і 2-го відділень каналу проведено обкошування чагарників та трав`яної рослинності ротаційними косарками Z – 178 на площі 17,15 га, мотокосами – на площі 14,4 га, та вручну – на площі 19,7 га.

Детальніше...

Контрольні виміри витрат

Спеціалістами управління Північно-Кримського каналу: провідним інженером відділу водокористування Г. Біляєвим та інженером-гідротехніком ІІ-го відділення каналу В. Корнієнко в присутності начальника відділу водокористування Н.Тарапун і представника Каланчацької експлуатаційної дільниці БУВР нижнього Дніпра О. Радкевич були проведені чергові контрольні виміри витрат на гідроспорудах РМ-1 та РМ-2 Каланчацької зрошувальної системи. Виміри на гідрометричних створах водовиділів визначались методом «швидкість-площа» за допомогою витратомірного комплексу Valeport012B з човна та гідрометричного містка. По результатам проведених робіт було складено акт контрольних вимірів. Одержані дані обробляються та аналізуються.

Детальніше...

Контроль водозабору

Провідним інженером відділу водокористування упродовж травня поточного року Г. Біляєвим та спеціалістами 1-го відділеня каналу здійснено контроль за роботою сифонного водозабору з Північно-Кримського каналу. В процесі обстеження здійснювалися виміри витрат сифона та діючий напір. При визначенні діючого напору сифона використовувався нівелір Leika Sprinter150M, а заміри витрат - з застосуванням портативного приладу УВР-011. 

Ці роботи забезпечать достовірність обсягів водозабору замовником.

Детальніше...

Прибирання плаваючого сміття

Працівниками 2-го відділення управління Північно-Кримського каналу в травні поточного року були проведені роботи на перегороджувальних спорудах по прибиранню накопичуваного плаваючого сміття, а саме: очерета, стовбурів дерев, шо потребує постійного видалення у зв’язку з заповненням каналу до робочих горизонтів на протязі поливного сезону . Ці роботи забезпечать належну експлуатацію магістрального русла каналу та стабільну подачу води водокористувачам Херсонської області.

Детальніше...

Ремонт покрівлі столярного цеху

Через несприятливі погодні умови виникла необхідність в проведені робіт з ремонту покрівлі столярного цеху. Працівниками ремонтно- будівельної дільниці управління Північно-Кримського каналу виконані наступні роботи:

  1. Укладено додатковий шар цементної вирівнюючої стяжки;
  2. Обробка поверхні стяжки поліуретановими мастиками;
  3. Укладання пелени оцинкованої;
  4. Склеювання частин мембранної крівлі;
  5. Улаштування примикання пелени оцинкованої та зашивка кутів покрівлі.

Загальна площа відремонтованої частини покрівлі 36м².

Детальніше...

Привітання наших пенсіонерів - ветеранів війни

Напередодні святкування 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні отримали привітання від представників адміністрації, Профспілкового комітету і Ради ветеранів та усього колективу управління Північно-Кримського каналу наші пенсіонери, ветерани війни.

Для ветеранів цей день – це передусім пам'ять про ті важкі часи та лиха, які принесла Друга світова війна Україні.

Щоправда, прикро визнавати, але з кожним роком учасників та свідків подій 1939-1945 років стає все менше. Із 25-ти ветеранів залишилось тільки четверо:

Детальніше...

Дочірні категорії