Робоча онлайн-зустріч

16 лютого поточного року на базі Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства відбулася робоча онлайн-зустріч.

«Природоорієнтовані рішення у водному господарстві для досягнення візії України майбутнього з урахуванням адаптації до зміни клімату», в ході якої своїм баченням та набутим досвідом ділилися зі слухачами ведучі українські та іноземні спеціалісти.

Зустріч закінчилася секторальним обговоренням проблемних питань, що стосуються покращання стану водних екосистем України. В ході дебатів приймали участь спеціалісти відділу водокористування Наталія ТАРАПУН і Геннадій БІЛЯЄВ.

Подробнее...

День єднання – єдині від Сяну до Дону!

Єдині від Сяну до Дону!

Саме під таким гаслом проходить День єднання у Держводагентстві та водогосподарських організаціях.

Ми сильні, коли ми єдині! Сьогоднішніми вірними союзниками для кожного з нас повинні стати командна робота, спільні цінності та непохитна віра в нашу Державу!

Подробнее...

Тренінг «Стресостійкість для управлінців»

Онлайн – тренінг «Стресостійкість для управлінців», в якому прийняли участь і спеціалісти управління, був проведений Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства сьогодні, 15 лютого.

Тренінг залишив дуже приємні відчуття. Насичена програма, доступна та невимушена подача матеріалу, явне відчуття бажання тренера Анни Зубачової досягти очікуваного результату - навчити аудиторію керувати своїми емоціями, долати негативи та ділитися позитивом з оточуючими.

Подробнее...

День єднання!

Управління Північно-Кримського каналу закликає до єднання українського суспільства не піддаватись панічним настроям та продовжувати працювати для забезпечення сталого економічного розвитку нашої держави!

Підготовка гідротехнічних споруд до поливного сезону 2022 року

Завдяки сприятливим погоднім умовам, працівниками управління Північно – Кримського каналу  передчасно виконуються планові роботи з підготовки гідротехнічних споруд та прилеглих територій магістрального каналу до поливного сезону 2022 року а саме:

  • Очистка затворів споруд. (Підготовка до фарбування);
  • Очистка підвідних каналів та русла від наносів сміття та порослі;
  • Технічне обслуговування та ремонт під ’ємних механізмів на гідротехнічних спорудах.

Подробнее...

Роботи з підготовки гідротехнічних споруд до поливного періоду 2022 року

Управлінням Північно-Кримського каналу виконуються роботи з підготовки гідротехнічних споруд до поливного періоду 2022 року.

Станом на 01.02.2022 року, за результатами технічного обстеження глибинних колісних затворів Аварійного скиду АС-1А на 107 км магістрального каналу здійснено демонтаж затвору №1 з метою проведення ремонтних робіт та повної ревізії основних робочих вузлів на базі ремонтно-механічної дільниці управління під керівництвом Віктора Кобзаренка.

На даний час виконано роботи з виготовлення металевих елементів конструкцій затвору , придбання гумового ущільнення та кріпильних матеріалів, піскоструминне очищення та відновлення колісних вузлів. Конструктивні металеві деталі затвору виготовлено методом лазерного різання з точністю +-2мм.

Подробнее...

Підготовка до нового поливного сезону

В ході підготовки магістрального каналу до роботи в поливному сезоні 2022 року заступником начальника Євгеном Шешенею та фахівцями ведучих відділів Управління Наталією Тарапун, Світланою Пишною та Геннадієм Біляєвим 1 лютого поточного року була здійснена робоча поїздка по Північно-Кримському та Перекопському каналам.

Завдання спеціалістів - обстеження технічного стану русел каналів та їх гідротехнічних споруд; перевірка об’ємів виконаних робіт та визначення робіт, що їх необхідно виконати до початку заповнення каналів дніпровською водою.

Обстеження умов розроблених проектів на установку нових водозабірних споруд та реконструкція існуючих – ще одне із завдань, що стояли перед фахівцями.

Результати обстежень будуть використані в подальшій роботі по підготовці каналів до пуску.

Подробнее...

Навчання фахівців

27 січня поточного року, фахівці управління Північно – Кримського каналу взяли участь у навчанні на тему: «Кампанія декларування-2022: основні новини, роз’яснення, рекомендації». Навчання проходило у режимі відеоконференції на платформі ZOOM.

Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства організував тренінг спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції з метою надання теоретично-практичної допомоги при заповненні декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Кваліфіковані спеціалісти та юристи, які досконало вивчають ці тематики, підготували обґрунтовані роз'яснення та відповіли під час сьогоднішнього навчання на цілий ряд важливих запитань, які хвилюють наших колег.

Подробнее...

Подкатегории