Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Очистка русла відвідного каналу гідротехнічної споруди Каланчацька труба

В червні місяці поточного року робітниками 2 відділення управління Північно – Кримського каналу з використанням власної техніки продовжуються роботи, з очистки русла відвідного каналу гідротехнічної споруди Каланчацької труби. Мета розпочатих робіт  - покращення водопропускної спроможності споруди, очистка під’їзних шляхів та підтримання її в належному технічному і естетичному стані.

За червень місяць виконано:

- Вийнято наносів та мулу – 1340м³
- Підсипка та планування – 1000м²
- Друга перекидка – 1270м³

Детальніше...

Місяць червень – літа красного початок

Перший, наймінливіший місяць літа – місяць червень. Місяць, щедрий і на тепло, і на дощ, і день у цьому місяці -  найдовший. Місяць червень “відкриває двері в літо”.

Погода з рясними дощами – найкращі умови для буйного росту та цвітіння трав. Тому за останній час всі сили спрямовані на покос трави та приведення  територій управління Північно – Кримського каналу в  задовільний  стан. 

Детальніше...

З Днем працівників водного господарства України!

Обстеження умов водозабору

28 травня поточного року фахівцями відділу водокористування управління Північно – Кримського каналу Наталії Тарапун та Генадія Біляєва здійснена робоча поїздка з метою обстеження умов водозабору з Перекопського каналу. В ході перевірки були вирішені поточні питання, а саме:

- зняті контрольні показання приладів водообліку на насосних станціях та водозабірних пристроях;

- перевірено відповідність фактичних водокористувачів до укладених договорів в поточному році, а також виконання технічних умов при здійсненню водозабору та облаштуванні тимчасових перетинок в руслі каналу для підтримання задовільних рівнів води.

Детальніше...

З днем захисту дітей

Cпеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту

25 травня 2021 року на території промислової бази та Головної споруди управління Північно-Кримського каналу проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту управління Північно-Кримського каналу за темою: ,,Організація управління діями сил цивільного захисту при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій мирного часу об’єктового характеру”.

Метою навчання була перевірка реальності плану реагування органів управління та сил цивільного захисту в режимі надзвичайної ситуації, відпрацювання алгоритму дій та досягнення злагодженості в роботі керівного складу цивільного захисту, фахівців, а також особового складу формувань цивільного захисту, робітників та службовців внаслідок загрози виникнення надзвичайної ситуації об’єктового характеру.

Детальніше...

Травневі роси — на гарні покоси

Найпрекрасніша пора року – весна. Найчарівніший місяць – травень. О цій порі бурхливо пробуджується природа.

Кінець квітня і початок травня 2021 року був щедрий на дощі та грози.

Роботи по покосам густої трав`яної рослинності розпочато робітниками на лісогосподарських роботах , оглядачами 1-го і 2-го відділень та Перекопського відділення управління Північно-Кримського каналу.

Під час робіт застосовувалися засоби малої механізації, а саме: ротаційними косарками Z – 178, мотокосами, газонокосарками та вручну.

Детальніше...

Погодні умови початку поливного сезону 2021 року

Як свідчить народна мудрість, рік на рік не приходиться. Ось і погодні умови початку поливного сезону 2021 року разюче відрізнялися від попередніх років і мали надто суперечливу специфіку, в результаті якої водокористувачі вимагали пуску каналу ще наприкінці березня, а воду взяли лише через місяць. Це спровокувало неоднозначну ситуацію і в ході заповнення і його русла, і русла міжгосподарських мереж. Треба віддати належне спеціалістам відділу водокористування та диспетчерської служби, які у цій складній ситуації зуміли і порозумітись з водокористувачами, і дотримуватись вимог Проекту експлуатації Північно-Кримського каналу.

Детальніше...

Дочірні категорії