Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності управління Північно-Кримського каналу за четвертий квартал 2021 року в цілому

За результатами оцінки корупційних ризиків у господарсько – фінансовій діяльності управління, з врахуванням визначених ймовірних корупційних ризиків, комісією з оцінки корупційних ризиків управління Північно – Кримського каналу упродовж 4 кварталу та 2021 року в цілому виконувались заходи, направлені на запобігання проявів корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних з корупцією. Будь – яких порушень за звітні періоди не виявлені.

«Чорні лісоруби» нарубали

04 січня 2022 року, близько 08.20 години лісником 2 ВК, під час робочого виїзду вздовж магістрального каналу з метою обстеження лісових насаджень, в межах Каланчацької ОТГ Скадовського району Херсонської області, на ПК 790+00 в 21 кварталі на 5 виділі був виявлений факт незаконної рубки дерев породи «Акація біла» в кількості 12 шт.,при огляді пеньків було з´ясовано, що дерева були сироростучі.

Подробнее...

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПОБУТІ

В Україні за 10 місяців 2021 року виникло понад 23 тис. пожеж, на яких загинуло 1 тис. 338 осіб. Згідно з пропозицією Головного управління ДСНС України та Держводагенства, управління Північно-Кримського каналу провело профілактично-роз’яснювальну роботу зпрацівниками організації про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Враховуючи збільшення кількості пожеж, нагадуємо Вам про дотримання правил пожежної безпеки в побуті, а саме:

Подробнее...

З Різдвом Христовим

З Новим Роком!

Заміна віконних блоків

В грудні місяці поточного року  робітниками ремонтно- будівельної дільниці виконанні демонтажно – монтажні роботи віконних блоків в боксах дільниці автотранспорту, направлені на покращення умов праці робітників промбази управління Північно – Кримського каналу та підвищення енергоефективності. Загальна площа замінених вікон складає 54м².

Подробнее...

Лісопорушення виявлено

Подія сталася 06.12.2021р, близько 20.00 години, державним інспектором прикордонної служби штаб зроблено телефонний виклик начальнику 2 відділення каналу Івану БІГАНУ, щодо виявлення в лісосмузі автомобілів Газель і Жигулі.

Приїхавши працівники управління на ПК 864+95 - ПК877+55 магістрального каналу на 23 квартал на 2 виділ в межі Каланчацької ОТГ Скадовського району Херсонської області, виявили факт незаконної рубки дерев, і затримали разом з державним інспектором прикордонної служби автомобілі Газель білого кольору і Жигулі синього кольору і трьох чоловік чоловічої статті.

Подробнее...

Подкатегории