«Сани готують літом, а воза зимою»

Народна мудрість

Не дивлячись на примхи погоди, тепло не за горами. Тому канал і гідротехнічні споруди на ньому повинні бути в повній робочій готовності.

Працівниками управління проводиться остання рекогносцировка перед пуском дніпровської води в русло каналу: здійснюється ретельна підгонка ущільнень в пазах і випробування підйомних механізмів, затворів, гальмівних пристроїв. На всіх спорудах перевіряються водомірно-регулювальні пристрої, стан колодязів, справність вимірювальної апаратури.

3 4
5 6

Проводяться останні інструментальні виміри для нівелювання контрольних реперів і «нулів» водомірних постів, виявлення перекосів робочих затворів гідротехнічних споруд, контролю за деформаціями залізобетонних частин споруд.

7 8

Але й сільгоспвиробникам необхідно заздалегідь підготуватися до поливного сезону. Не забувайте, що «воза готують зимою…». Насамперед необхідно одержати спецводокористування або подовжити його у випадку закінчення терміну дії.

Не зволікайте з вирішенням цього питання, щоб не було проблем при укладанні договорів з управлінням Північно-Кримського каналу на подачу води для поливу ваших земельних ділянок.