Свій щорічний виїзд на магістральний канал і його гідроспоруди здійснили 29 березня спеціалісти відділу водокористування та використання водних ресурсів. Виконання покладених на відділ завдань буде більш повним і раціональним, якщо фахівці всіх його служб будуть знати канал і його споруди не тільки зі слів обслуговуючого персоналу. «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути» - ця істина стара і не піддається сумніву.

Відповідно до Проекту експлуатації Північно-Кримського каналу, основними завданнями фахівців відділу водокористування та використання водних ресурсів є організація правильного використання водних ресурсів на основі планових норм водоподачі і розподілу води, організація її обліку, забезпечення подачі води для зрошення і організація контролю за її використанням. В обов'язки диспетчерської служби відділу входить управління роботою всіх гідротехнічних споруд, регулювання витрат і рівнів води в каналі, забезпечення потрібними горизонтами всіх водовиділів.

І тому такі відрядження як перед, так і протягом поливного сезону, є необхідною складовою роботи служб відділу. В ході таких поїздок фахівці отримують уявлення про технічний стан гідротехнічних споруд і русла каналу, виконують нівелювальні роботи, зустрічаються з обслуговуючим персоналом, намічаючи шляхи і методи роботи для більш повного вирішення поставлених перед ними завдань. Під час поїздки фахівці відвідали Перекопське відділення каналу, гідроспоруди на 107, 91 км, перегороджуючу споруду №1, Головну споруду Краснознамя’нської системи на 61 км, розподільники міжгосподарські РМ-1, РМ-2, аварійні скиди, зустрічались з начальниками відділень каналу, гідротехніками, обхідниками. Про своє відрядження звітували фотопрезентацією, яка підтверджує готовність як гідротехнічних споруд, так і обслуговуючого персоналу до пуску каналу. Зауваження теж знайли місце у фотозвіті.

 1

 2

 3

 4

 5

 6

 7

 8

 9

 10

 11