6 квітня 2018 року об 11 годині в 61 раз відкрилися затвори Головної споруди.  Вітаємо з цією подією колектив управління Північно-Кримського каналу, який доклав знань, умінь і зусиль для того, щоб черговий поливний сезон вступив у свої права.

Основним завданням Північно-Кримського каналу, як і всього водогосподарськомеліоративного комплексу України, є забезпечення потреб населення й галузей національної економіки у водних ресурсах, у створенні екологічно безпечних умов життєдіяльності суспільства, у збереженні гарантованого джерела виробництва сільськогосподарської продукції.

 01 02 03

04 05 06

07

60 років канал добросовісно виконує свою місію. І так же добросовісно виконує свої обов’язки і колектив, який займається його експлуатацією. І те, що канал старішає, а колектив навпаки молодіє, – зовсім не парадокс, а життя! Але дуже хочеться, щоб історію каналу знала і пам’ятала наша молодь, щоб любили і пишалися ним, як ті, що проектували,будували його, як ті, що вчилися експлуатувати його, використовуючи досвід інших каналів та набуваючи свій.

Фото з архіву управління

GS1 GS2 GS3

GS4 GS5 GS6

GS8 GS9