Рейдова бригада управління під час робочого виїзду вздовж магістрального каналу з метою обстеження та охорони лісових насаджень в межах Птахівської с/р Скадовського району на ПК 580 кварталу 15 (автодорога М-17(62 км) 12 квітня, близько 20.50 години вечора, в зоні лісових насаджень був почутий шум працюючої бензопили. Приблизившись до місця події виявлено три підозрілі особи з автомобілем – ВАЗ 696 з причепом, які здійснювали порубку насаджень.

З'ясувалося, що зловмисники зрізали два дерева породи акація, діаметрами пнів 30 см та 47 см в кв. 15 захисних лісових насаджень. Загальна маса зрізаної деревини становить 3 м3. При огляді пеньків було з’ясовано, що дерева знаходяться на стадії до припинення росту, тобто живі.

Працівники оперативно-слідчої групи Скадовського ВП в Херсонській області своєчасно приїхали на місце правопорушення, оформили відповідні документи. Правопорушників затримали, опитали, осіб і автомобіль з причепом доставили в відділення поліціі для подальших дій. Рештки спиляних стовбурів дерев перебувають на зберіганні на території 1-го відділення каналу. Розмір шкоди, заподіяної лісу, становить 15092,96 грн. На даний час розпочато оперативно-розшукові дії.

1