25 квітня 2018 року студенти III – IV курсів Херсонського державного аграрного університету кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій разом з керівником Кузьменко В.Д. відвідала управління Північно-Кримського каналу.

Екскурсія розпочалася з показу Головної споруди. З зацікавленістю екскурсанти вислухали розповідь начальника відділу водокористування Тарапун Н.М. про її технічні параметри, історію будівництва, конструктивні особливості. Ознайомилися з процесом управління секторними затворами. До речі, Головна водозабірна споруда Північно-Кримського каналу занесена до Державного реєстру нерухомих пам’яток України як пам’ятка науки і техніки, архітектури.

Потім гості відвідали музей історії будівництва і експлуатації Північно-Кримського каналу, де їх вразила чудова колекція фотографій, добірка інформаційного матеріалу, що ілюструє будівництво каналу і організацію його експлуатації. Студенти жваво цікавилися тією тематикою, що близька до їх інтересів. Сподіваємося, що ця зустріч матиме благотворний вплив на подальший трудовий шлях наших майбутніх колег - сьогоднішніх студентів.

Колектив управління бажає їм успіхів у навчанні, адже глибокі і міцні знання, отримані в університеті, підуть в майбутньому на користь і їм, і нашій країні.

3 2 1
20180425 105556