Сьогодні, 12 червня 2018 року, виповнилось би 70 років Розгону Анатолію Миколайовичу, людині, про яку згадуємо з теплом та повагою.

Анатолій Миколайович був фахівцем високого класу, який володів воістину енциклопедичними знаннями всього, що стосується каналу. За 36 років роботи в управлінні Анатолій Миколайович вивчив кожен куточок каналу, кожну споруду, так що у нього можна було отримати будь-яку консультацію, не вдаючись до спеціальної літератури. З готовністю приходив на допомогу колегам , надавав безліч цінних рекомендацій і порад, завдяки яким вирішувалися проблеми, обходилися гострі кути і знаходилися єдино правильні рішення. Багато років він очолював відділ водокористуваня - ведучий відділ управління Північно-Кримського каналу. Його діяльність була відзначена нагородами, як управління Північно-Кримського каналу, так і Державного комітету України по водному господарству та Президента нашої держави.

Ми захоплювалися ним не тільки як спеціалістом високого рівня, але як і людиною з високими моральними якостями, з активною життєвою позицією, умінням підтримувати товариські відносини, бути у центрі подій як у виробничому, так і в суспільному житті колективу.

 

1 2 3
4 5 6