Сьогодні, 20 червня 2018 року ветерану управління Північно-Кримського каналу, колишньому заступнику начальника управління Ячнику Володимиру Івановичу виповнюється 80 років. 

Після закінчення Харківського інституту механізації і електрифікації в 1967 році Володимир Іванович розпочав свою трудову діяльність в управлінні змінним інженером насосної станції №1 і до виходу на заслужений відпочинок 43 роки віддав Управлінню Північно-Кримського каналу. Вже через півроку був призначений старшим інженером НС , а з 1976 року 27 років працював заступником начальника управління , який опікувався енергетичною службою управління.

На початок експлуатації на насосних станціях та гідроспорудах було встановлене найкраще на той час устаткування та електрообладнання. Завдяки його знанням, ініціативі, величезному досвіду, вмінню організувати та надихнути людей вирішувалися проблеми по професійній експлуатації електрообладнання та удосконаленню електрозабезпечення об’єктів каналу. А це 4 перекачуючі насосні станції, 37 водовиділів, 11 підпірно-регулюючих споруд, 4 дюкери. Доброзичливим ставленням до людей він заслужив глибоку повагу і пошану співробітників.

Колеги від щирого серця поздоровили Володимира Івановича з Ювілеєм та висловили подяку за його багаторічну та добросовісну працю, побажали довгих років життя, міцного здоров’я, успіхів та добробуту.

1 2 3 4
5 6 7 8