14.0.2018 р.  колектив управління Північно-Кримського каналу долучився до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів». Більше сорока працівників управління висадилося десантом на березі магістрального каналу: основна частина  біля Головної споруди, а друга – в районі мосту біля с.Сергіївка (пікет 67+43 ).

Працювали швидко та завзято, залишаючи за собою очищені від пластмасових пляшок, пакетів, ганчір’я, пожухлого паперу  та побутових відходів, яким якісь «хитромудрі хазяї» знайшли тут притулок, береги каналу. Сміх, жарти і задоволення від зробленої корисної і необхідної справи створювали добрий настрій, який трохи псувала думка, про те, що дві машини прибраного нами сміття розкидали люди, ті люди, які на автомашинах  їдуть вздовж нашого каналу, відпочивають на його берегах, ховаючись у затінку дерев його лісосмуг чи живуть недалеко від нього. Він нам - воду, врожаї, прохолоду, зелень - одним словом  життя, а ми віддячуємо йому різним непотребом?

Задача колективу Управління Північно-Кримського каналу  не тільки забезпечувати його експлуатацію, але й вести роз’яснювальну роботу щодо дбайливого відношення до води, до водних об’єктів за допомогою   газетних статей,   сайту, буклетів і т.д.  

Особливе значення має така робота серед підростаючого покоління – учнів шкіл, технікумів… Ось і в ці дні лекції з відвідуванням Галереї історії каналу, екскурсії по майстерням та базі Управління  прослухали учні 5-10 класів  Новокаховської школи №8, Таврійської школи-інтернату, Таврійської ЗОШ №7. Був також показаний сучасний відеоролік «Я прибрав.Черга за тобою»  створений Держводагентством спільно з регіональним проектом «Водна ініціатива плюс» (EUWI+) – (https://www.youtube.com/watch?featur=youtu.be&v=XS5kfc20cEs&app=desktop)

Маємо надію, що наші зусилля, додадуть плюсів у виховання  майбутніх громадян нашої країни – громадян свідомих, відповідальних, цивілізованих, Громадян з великої букви!

01 02 03 04
05 06 07 08
09 11 12a 10