01.10.2018 р, близько 14.50, працівниками управління Північно-Кримського каналу, під час робочого виїзду вздовж магістрального каналу з метою обстеження та охорони лісових насаджень, в межах Олександрівської сільської ради Скадовського району Херсонської області, на 61-му км автодороги М-17, в зоні лісових насаджень на ПК 570+00 було помічено одну особу чоловічої статі, яка здійснювала незаконну порубку дерева бензопилою.

При наближені працівників управління, невідома особа проводила розпил деревини і навантаження розпиляних стовбурів в причеп автомобіля ВАЗ 2105. Правопорушника затримано.
Працівники управління зафіксували факт незаконної рубки дерева породи «Маслинка срібляста», діаметром 30 см – 1 шт, При огляді пеньку було з’ясовано, що дерево знаходилось на стадії до припинення росту, тобто живе. Працівники управління повідомили про даний випадок в Скадовський відділ поліції. Слідча група Скадовського відділу поліції приїхала на місце події своєчасно, оформили відповідні документи. За підрахунками спеціалістів управління вартість матеріальної шкоди складає 3891,23 грн.

1 2 3