З 6 по 8 листопада у Києві проходив XVI МІЖНАРОДНИЙ ВОДНИЙ ФОРУМ AQUA UKRAINE – 2018, який проводиться щороку за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.

Будучи єдиним міжнародним спеціалізованим заходом в Україні для професіоналів водної галузі, виставка AQUA UKRAINE гостинно збирає під дахом Міжнародного виставкового центру найсучасніші водні технології, розробки, продукцію, обладнання, матеріали, товари та послуги, і щорічно стає майданчиком для дискусій серед фахівців водної галузі з урядового, громадського, наукового, промислового та ділового сектора України, ближнього і далекого зарубіжжя.

Водну виставку AQUA UKRAINE гармонійно доповнює програма науково практичних заходів (конференції, тематичні семінари, круглі столи), присвячених широкому колу актуальних водних питань, у вирішенні яких зацікавлені спеціалісти різних областей народного господарства.

В роботі міжнародного форуму та в конференції Державного агентства водного господарства «Вода і довкілля» приймали участь спеціалісти відповідних організацій Польщі, Угорщини та Франції та України. Серед водогосподарників України були і представники Управління Північно-Кримського каналу - в.о. начальника управління С.Шевченко, начальник відділу водокористування та використання водних ресурсів Н.Тарапун, начальник служби лісового господарства О.Гридасова. У ході конференції учасники поділилися своїми напрацюваннями, подискутували про новітні технічні і технологічні розробки та підходи у водній сфері. Побажали кожному досягти вагомих результатів у нашій загальній праці - збереженні водних багатств.

1 2 3
4 5