Закінчився поливний сезон поточного року. Більш ніж 60 років Північно-Кримський в строю, і всі ці роки дбає про нього колектив управління Північно-Кримського каналу, працівники якого завжди відзначалися високим професіоналізмом, досвідом, великою відповідальністю та вимогливістю до себе і своїх обов’язків. Колектив завжди виходив з честю із найскладніших ситуацій, адже недаремно він та найкращі його працівники неодноразово були нагороджені урядовими відзнаками - Грамотами, орденами, медалями.

Є в управлінні іще одна відзнака, одержати яку не менш почесно і достойно – Знак «Почесний працівник Управління Північно-Кримського каналу».

Більш ніж 60 працівників удостоєні цієї почесної нагороди. Серед них ті, стаж яких обчислюється не одним десятком років роботи в нашому управлінні – Заломіхін С.В., Задерновська Т.Л., Грицан П.Г., Голубенко О.І, Галайда Н.С., Сахно Л.М., Красовський В.С., Новікова З.А.

1A 2 3 13
4 5 6 7

У цьому році почесної нагороди удостоєні Машковцев О.П. (інженер по комп’ютерам), водій автогаража Когут М.М., начальник відділу водокористування Тарапун Н. М., диспетчер відділу водокористування Починок Л. Д., слюсар ремонтно-механічної майстерні Колінько В. П., оглядач 2 відділення каналу Бокша В.Л. А.

8 9 10 11

Знак «Почесний працівник Управління Північно-Кримського каналу» за №1 був вручений 26.06.2008 року водію автогаража Федчуку Анатолію Івановичу, який працював в управлінні з травня 1970 року. Водій – ас, майстер на всі руки, дуже відповідальний на роботі, активний в громадському житті управління, він неодноразово був відзначений Почесними грамотами та подяками управління.

12