З метою підготовки гідротехнічних споруд управління Північно – Кримського каналу, у тому числі й аварійного скиду № 1, до належної експлуатації упродовж поливного сезону 2020 року, працівниками ремонтно-механічної дільниці було заплановано виконання ремонтних робіт по відновленню фарбованих поверхонь двох плоских глибинних затворів, а саме: піскоструменні роботи, ґрунтування та їх фарбування.

В кінці січня 2020 року демонтовані та доставлені в ремонтно – механічну майстерню управління глибинні затвори розміром 4000*2300мм.

Після проведення детального огляду та дефектування спеціалістами управління були виявленні значні дефекти та очаги корозії конструкції затвору і його напірної обшивки, які унеможливлювали подальшу експлуатацію даних затворів. Рішенням колегії управління Північно – Кримського каналу було прийняте рішення про виготовлення нових затворів силами підрядників.

На виконання замовлення управління, в межах укладеного договору АТ «Гідросталь» була виготовлена проектна документація та виконаний повний цикл робіт з виготовлення затворів.

28 лютого 2020 року силами працівників 2 відділення каналу, під керівництвом начальника відділення І. Бігана, виконані роботи із встановлення затворів на ПК 72 «Аварійний скид № 1» у повному обсязі.