11 березня 2020 року в 63 раз Дніпро почав заповнювати русло Північно-Кримський канал водою, яка несе полям і ланам посушливої південної України життя і процвітання. Пуск каналу – особлива подія для кожного працівника. Дивовижні відчуття, коли ледь чутний плескіт дніпровської води, що переливається через водозливи Головної споруди, з кожною миттю посилюється, і ось уже з переможним стугоном потужний потік починає розливатися по сухому рукотворному річищу.

Русло каналу заповнюється поступово згідно з графіком наповнення, який складається по рекомендаціям Проекту експлуатації Північно-Кримського каналу. За виконанням графіку пильно стежить диспетчерська служба управління, яка підтримує тісний зв'язок з оглядачами всіх гідротехнічних споруд та водовиділів.

Одночасно з заповненням русла заповнюються і міжгосподарські мережі.

27 березня поточного року відкрита головна споруда Олександрівського каналу, вода з якого забезпечить сільгоспвиробників Скадовського і Голопристанського районів.

Міжгосподарська система Каланчацького управління почала заповнюватись з 30 березня ( відкриття РМ-2 - 30 березня, РМ-1 – 31 березня).

Управління експлуатує і Перекопський канал, який з’єднує Північно-Кримський і Головний Каховський магістральний канали. В поточному році він почав заповнюватись з 20 березня, а з 26 березня вода почала заповнювати міжгосподарську мережу Чаплинського управління водного господарства.

На сьогодні русло Північно-Кримський канал заповнений до робочих рівнів. Це дасть змогу виконувати замовлення водокористувачів Каховського та Олешківського районів.