Квіткові клумби, які милують око своїм цвітом протягом усього сезону, це мрія кожного садівника, яку зовсім неважко втілити, якщо грамотно спроектувати висаджування рослин і поєднати однорічні рослини з багаторічними.

Клумби безперервного цвітіння - це шедеври робітників на лісогосподарських роботах управління від якого працівники управління Північно-Кримського каналу отримують естетичне задоволення в будь-яку пору року.

Секрет створення такої клумби досить простий, достатньо підібрати багаторічні рослини з різними періодами цвітіння, і доповнити композицію яскравими однорічними рослинами з довготривалим цвітінням. Щоб завершити квіткову композицію нам необхідно розбавити квіти рослинами з декоративним листям, які ефектно виглядають з весни, і до морозів, і навіть взимку.

Пора подумати і про грядки. Прийшов час висівати насіння овочів і зелені, які не бояться повернення холодів. Серед них: окроп, петрушка, шпинат, щавель, морква, редиска та ін.

 

В квітні абсолютна більшість розсади вже підростає, про неї варто турбуватися, як і раніше. А де яке насіння, також можно посіяти на розсаду.

В квітні також проводиться пікірування розсади більшості декоративних квітів, посіяних в січні, лютому.

Обробка дерев та кущів від шкідників вже розпочалась.

 У теплу погоду в міру необхідності проведено стрижку газону.

У квітні – найкращі умови для того, аби молоде дерево прижилося, чим молодше саджанець, чим швидше він росте до щеплення, тим швидше буде відновлюватися крона!