ШАНОВНИЙ ВІТАЛІЮ МИХАЙЛОВИЧУ

Ми, Ваші колеги, з жалем розлучаємося з Вами. Ви були для нас взірцем працьовитості і честі. Дякуємо за вашу доброту, чуйне серце і готовність прийти на допомогу товаришам по роботі. Велике спасибі вам від всього колективу! Бажаємо всього найкращого, нехай навколо будуть лише щирі, добрі і чуйні люди!

Сьогодні ми від душі дякуємо Вам за роки спільної роботи, за дружбу і приємне спілкування, за розуміння і підтримку, за колективну силу. Бажаємо Вам всього самого доброго і хорошого, але, головне — здоров’я, впевненості, сил, завзяття, великих можливостей, удачі, любові і достатку.

Колега! Нехай Ваше звільнення стане відправною точкою на шляху до нових справдженим мріям. Бажаємо неперевершеної успішності, дивовижних благ!
Так багато хочеться сказати Вам на прощання. ВИ — дивовижна і чуйна людина, прекрасний співробітник! Спасибі Вам за Ваш вагомий внесок у розвиток не тільки меліорації, але і всього нашого колективу! Будь здоровий, дорогий наш колега! Спасибі Вам за допомогу, за дружбу, за все!

Нам не вистачає слів, щоб висловити свою подяку! Спасибі Вам за все! Така людина, як Ви заслуговує глибокої поваги! Бажаємо, щоб в житті все виходило з легкістю, а колектив завжди буде поруч!

З поваго, 
Колектив Управління-Кримського каналу