Щороку 5 травня в усьому світі відбуваються заходи для привернення уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю, до потреби захисту їх прав та гідності, права на рівні можливості.

Потрібно пам’ятати, що цей день є важливим не лише для людей, які мають інвалідність, але й для суспільства загалом. Адже залучення людей з інвалідністю до усіх сфер життя громади створює очевидні переваги для громадянського суспільства та стимулює його розвиток.

Свій початок історія «міжнародного дня боротьби за права інвалідів» бере 5 травня 1992 року. У цей день люди з обмеженими можливостями з сімнадцяти країн, одночасно провели перший загальноєвропейський день боротьби за рівні права і проти дискримінації інвалідів. З того часу подібні заходи проводяться кожне п’яте травня.

На разі, у вільному доступі перебуває курс «Захист прав людей з інвалідністю», що розміщений на навчальній платформі Prometheus. Даний курс призначений для всіх, хто цікавиться правами людей з інвалідністю, прагне навчитися користуватися ними або ж допомагати в цьому іншим.

На даний час в управлінні Північно – Кримського каналу працює 7 людей з інвалідністю. Ця категорія людей, що є однією найбільш слабозахищеною категорією населення, забезпечуються належними умовами праці в управлінні, для них створюються можливості для повної реалізації їх здібностей та досягнення успіхів у будь – яких напрямках їх роботи, користування соціальними благами нарівні з іншими членами оточуючого їх колективу.