Напередодні святкування 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні отримали привітання від представників адміністрації, Профспілкового комітету і Ради ветеранів та усього колективу управління Північно-Кримського каналу наші пенсіонери, ветерани війни.

Для ветеранів цей день – це передусім пам'ять про ті важкі часи та лиха, які принесла Друга світова війна Україні.

Щоправда, прикро визнавати, але з кожним роком учасників та свідків подій 1939-1945 років стає все менше. Із 25-ти ветеранів залишилось тільки четверо:

САХНО МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ, ПИЗИК БОРИС ІВАНОВИЧ, KOЗAЧОK ЛІДІЯ ПЕТРІВНА, КОБЗАРЕНКО ВАСИЛЬ ПАВЛОВИЧ, яким були вручені святкові продуктові набори.

У щирій розмові ветерани згадували незабутні роки в рідному управлінні. Кожен з них додав свою лепту в будівництво та експлуатацію найбільшої гідротехнічної споруди в Європі.

Наприклад:

Сахно Михайло Миколайович -водій, працював на всіх типах автомобілів, включаючи автовишку.

Пизик Борис Іванович – неперевершений слюсар та коваль, за допомогою роботи якого не обходилась діяльність жодної дільниці управління.

KOЗAЧОK Лідії Петрівни - штукатур, чия праця прикрашає численні будівлі, які споруджені в управлінні Північно-Кримського каналу.

КОБЗАРЕНКО Василя Павловича - перший водій, який разом з начальником МЕЛАЩУКОМ Євген Семеновичем був прийнятий на роботу в далекі 1965 роки, коли було створено управління експлуатації Північно-Кримського каналу.

Всі вони – особистості в історії управління, без роботи яких було б неможливе існування каналу у сучасному вигляді. Не може бути й мови не згадати цих людей, які пропрацювали в управлінні понад 40 років і які своєю наполегливою працею та досвідом надихали молодь на досягнення успіхів в роботі.

ВСІМ ВЕТЕРАНАМ БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, БЛАГОПОЛУЧЧЯ ТА ДОВГИХ РОКІВ ЖИТТЯ!