З метою утримання об’єктів інженерно – транспортної інфраструктури в межах водоохоронної зони магістрального каналу в належному стані та на замовлення Служби автомобільних доріг у Херсонській області (балансоутримувача мережі автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Херсонській області), управління Північно-Кримського каналу активно співпрацює з будівельними організаціями та відомчими службами Херсонської області.

Так, 26 травня поточного року, силами ТОВ «ІНЖТЕХНОБУДПРОЕКТ» розпочато інженерно-геологічні вишукування. Виконано буріння п’яти свердловин для забору зразків з метою визначення фізико-механічних, міцнісних і деформативних показників ґрунтів на об’єкті проведення будівельних робіт.

Зазначені заходи проводились в рамках проектно-вишукувальних робіт з розробки проектної документації на реконструкцію мосту через Північно - Кримський канал на км 66+900 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ.