Управління Північно - Кримського каналу інформує водокористувачів та всіх мешканців Херсонської області про аномально вискоку температуру 40-42°C, яка очікується вдень 05-07 липня 2020 року (ІІІ рівень небезпечності - червоний). Інформація надана Херсонським обласним центром з гідрометеорології http://khersonpogoda.ks.ua.

Для особистого захисту від негативного впливу спеки та попередження ускладнень за загальною практикою рекомендовано  застосовувати загальні запобіжні заходи, зокрема:

  • Не перебувайте на сонці з непокритою головою, навіть нетривалий час. Обов’язково одягайте кепку, панамку, косинку. Обирайте одяг з легких та натуральних матеріалів, уникайте тісної одежі. По можливості залишайтесь у прохолодних або кондиційованих приміщеннях протягом того часу, коли сонце перебуває у своїй найбільш активній фазі.
  • Уникайте задушливого громадського транспорту, особливо з 12.00 до 16.00. Людям старшого віку радимо перенести свої справи на ранок або вечір.
  • Випивайте достатню кількість рідини – близько 2,5-3 літрів. Найкраще - столової мінеральної води, колодязної води та бювету, зеленого несолодкого неміцного чаю, трав’яних настоїв. І не пийте солодкої газованої води – вона не вгамовує спрагу, а лише викликає її. Вживайте в їжу більше овочів та фруктів.