13.08.2020 р працівниками управління здійснено робочий виїзд  вздовж магістрального каналу з метою обстеження та охорони лісових насаджень.

Близько 8.00 в межах Кам`янської сільської ради Каховського району Херсонської області  було помічено на узбіччі дороги Т-2210 в зоні лісових насаджень в 3 кварталі на 3 виділі ПК 55+50  автомобіль жовтого кольору «Москвич»  з причепом синього кольору, в який навантажували  деревину.

При наближені працівників управління було виявлено 3 особи чоловічої статі і  одну особу жіночої статі. На запитання щодо наявності підстав для надходження на території лісових насаджень УПКК та навантаження деревини, невідомі особи відповіли, що завантажують суху деревину, яку назбирали.

При огляді   працівниками управління території лісонасаджень було виявлено місце вирубки, знайдено  пень  від дерева породи «В`яз» та заховану пилу «Дружба-2», ножівку і сокиру. При огляді пеньку було з’ясовано, що дерево знаходились на стадії до припинення росту, тобто сухе. Зафіксувавши факт незаконної рубки дерева породи «В`яз», діаметром 31см, в кількості 1 шт, працівники управління вилучили знаряддя праці і викликали оперативно-слідчу групу Каховського ВП ГУНП в Херсонській області.

Працівники оперативно-слідчої групи Каховського ВП ГУНП в Херсонській області своєчасно приїхали на місце події, оформили відповідні документи, вилучили пилу «Дружба-2», ножівку, сокиру, автомобіль і причеп з завантаженою деревиною об’ємом біля 1м3 та  з порушниками рушили до відділку  поліції.

За підрахунками спеціалістів управління, вартість матеріальної шкоди складає 2977,74 грн. (дві тисячі  дев`ятсот сімдесят сім грн. 74 коп.)

Управління ПКК направило в Каховський відділ поліції документи для  вирішення питання щодо порушення кримінального провадження та здійснення оперативно-розшукових дій в рамках діючого кримінально-процесуального законодавства.