Як би ми не хотіли пришвидшити чи сповільнити біг часу, але нічого тут не вдіємо..

Теплі й жаркі дні плавно переходять на місяць серпень, що більше м'який чим липень, тому що світлові дні помітно скорочуються, а ночами стає прохолодніше, з'являється мрячний серпанок. 

Серпень – восьмий, третій літній місяць – для нас асоціюється із давнім атрибутом жниварства – серпом, що і дав назву цьому місяцю.

Назва говорить сама за себе: походить вона від слова «серп» - головного знаряддя праці хлібороба. Не випадково кажуть: «один серпневий день рік годує» або «серпень втоми не знає – все збирає, припасає»

Так і водники управління втоми не знають – все працюють:

  • обкошують відкоси, дамби Північно-Кримського  каналу, Перекопського каналу, узбіччя доріг та територій гідротехнічних об’єктів  від трав’яної рослинності із застосуванням, як малої механізації  так і вручну;
  • проводять  хімічну обробку  рослинності;
  • культивують меліоративні землі дискування боронами;
  • збираємо насіння квітів для закладання розплідника, щоб восени радувати око різнобарвними квітами території управління надаючи естетичний вигляд;
  • продовжують здійснюватися роботи із озеленення та впорядкування на навколишніх територіях адміністративних будівель та виробничих баз управління.