Осінь – це друга протягом року «гаряча» пора  для робітників на лісогосподарських роботах, адже потрібно посадити молодий ліс, тому що збільшення лісистості в захисних насадженнях Північно-Кримського каналу є основним пріоритетом розвитку лісового господарства  нашої дільниці.

Осінній посадковий сезон починається в період масового опадання листя в листопаді і закінчується з появою заморозків. У цей період можна садити всі деревні породи. Ознакою того, що рослина підготувалася до зимового стану спокою, є повний або частковий (більше 70%) опад листя. Осінні посадки дерев кращі, адже, коли фізичні процеси дерев уповільнені, у «загальмованому» стані їм легше винести пересадження.

Так, 04 листопада поточного року продовжено проведення лісовідновних заходів на не вкритій лісовою рослинністю лісовій ділянці на площі 1,1 га  у 8 кварталі  на 2 виділі лісової смуги. До створення молодих насаджень долучилися  робітники на лісогосподарських роботах  разом з оглядачами Північно-Кримського  каналу, які висадили близько 400 шт. саджанців акації білої, катальпи чудової, тополі білої.

Справжня любов до лісу працівників управління Північно-Кримського каналу виявляється не тільки в розмовах про його корисність, а саме у відновлені та створенні нових посадок.