55 років назад у цей день Міністром меліорації і водного господарства УРСР, заслуженим меліоратором України Гаркушею М. А., був підписаний історичний документ – наказ про створення управління експлуатації Північно-Кримського каналу.

Ціль його створення - здійснення експлуатації Північно-Кримського каналу з головною водозабірною спорудою на 330 м3/сек та водорегулюючими спорудами на каналі, регулювання водорозподілу між зрошувальними системами і ув'язка режиму роботи ка­налу з режимом роботи Каховського водоймища,

Основною кадровою складовою штату управління стали 36 фахівців, що були переведені з Краснознам’янської зрошувальної системи, а першим начальником управління експлуатації Північно-Кримського був призначений головний інженер Краснознам’янського управління зрошувальних систем МЕЛАЩУК ЄВГЕН СЕМЕНОВИЧ. 

Це що, стосується Дня народження.

Що стосується діяльності, то пропонуємо ознайомитися з попередніми матеріалами нашого сайту.

А що стосується життя, то за 55 років чого тільки не було!

Багато подій відбулося за ці роки, багато що змінилося і багато що зміниться Але незмінними хай залишаються професіоналізм, відповідальність за прийняте рішення, почуття обов'язку, гордість і розуміння того, що від нашої праці – праці колективу управління – залежить ефективність праці сільгоспвиробників , що обробляють посушливі землі південного регіону України.