Працівниками управління Північно - Кримського каналу та державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області було здійснено робочий виїзд 26 листопада 2020року вздовж магістрального каналу з метою обстеження та охорони лісових насаджень Північно-Кримського каналу, в межах Виноградівської ОТГ Олешківського району Херсонської області.

Почувши біля полезахисній смузі с. Тарасівка гуркіт бензопил, під`їхали та виявили вздовж в грунтової дороги лісосмуги Північно-Кримського каналу факт видалення дерев породи «Тополь».

На місці події знаходилися невстановлені особи. Спілкуватися з державними інспекторами і працівниками управління відмовилися, на прохання надати дозвільні документи на видалення живих багаторічних насаджень не відреагували.

Інспектори невідкладно повідомили про даний випадок в Олешківський відділ поліції.
Слідча група Олешківського відділу поліції приїхавши на місце події спільно з інспекторами провели обміри пнів та здійснили фотофіксацію видалених дерев породи «Тополь».
За підрахунками інспекторів з охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області, сума збитків заподіяних державі в наслідок видалення 39 дерев породи «Тополь» становить понад 500 тис.грн.

Інспекцією з охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області направлено листи на адресу Херсонської обласної Прокуратури та Головного управління Національної поліції в Херсонській області для встановлення осіб, притягнення їх до відповідальності та відшкодування заподіяної державі шкоди.