Процес  спорожнення русла магістрального каналу, що здійснюється  згідно з Проектом експлуатації  в кінці кожного поливного сезону, завершився. На даний час у річищі каналу залишився остаточний, так званий «мертвий об’єм».

Скид здійснювався     через гідротехнічні споруди: аварійний скид №1 (АС №1) - у р.Каланчак та аварійний скид №1А ( АС№1А) – у Перекопську затоку Чорного моря.

Хоч спорожнення  каналу  на прохання водокористувачів у цьому сезоні і розпочали пізніш ніж заплановано, закінчили його в строк  згідно з графіком. Треба відмітити, що цьому  в немалій  мірі сприяла очистка скидних трактів, що проводилася упродовж поливного сезону, і яка дала відмінні результати.

А перед  колективом управління Північно-Кримського каналу чергове завдання -  підготовка гідротехнічного комплексу  до нового  поливного сезону – сезону 2021 року. В нього входить і обстеження стану русла, і обстеження  підводної частини гідротехнічних споруд, очистка їх металевих вузлів від відкладень мулу та мушлі,  покриття їх  захисним шаром фарби … Одним словом, попереду роботи, які можна виконати лише при спорожненому  руслі каналу.