Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Шановні водокористувачі
управління Північно-Кримського каналу

Відповідно до наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78 «Про затвердження порядку ведення державного обліку водокористування» кожен сільгоспвиробник, що має дозвіл на спеціальне водокористування повинен надавати звіт за формою № 2ТП-водгосп (річна).

Підводячи підсумки 2020 року, не забудьте скласти звіт про використання води та надати його до басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра чи його районних підрозділів або відповідного управління водного господарства до 1 лютого поточного року.

Процес звітування став значно зручнішим, тепер всі водокористувачі мають можливість подавати звіти з водокористування онлайн, через особистий електронний кабінет у режимі 24/7.

Скористатися онлайн-послугою подачі звіту щодо використання води можна на порталі електронних послуг Держводагентства за посиланням: https://e-services.davr.gov.ua/. Для цього достатньо натиснути кнопку «подати звіт» та заповнити відповідні інтерактивні форми.

У разі виникнення питань щодо заповнення онлайн-форми, звертайтеся до фахівців Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра за номером телефону (0552) 46-04-38 або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..