Начальником підрозділу охорони управління Північно-Кримського каналу Павло Садовой, стрільцями управління Сергієм Левченко, Володимиром Ульяновим, інженером-енергетиком 1-го відділення управління Євгенієм Бондаренко, інженером-гідротехніком 1–го відділення управління Сергієм Труновим, 18.02.2021р близько 10.20 під час робочого виїзду вздовж магістрального каналу з метою обстеження лісових насаджень, в межах Таврійської ОТГ (Кам`янського старостинського округу) Каховського району Херсонської області, на 6 -му км автодороги Т-2210, на ПК 67+40- ПК 70+00 в 3 кварталі на 4 виділі був виявлений факт незаконної рубки дерев породи «Акація біла» в кількості 2шт пеньків діаметром 32 см- 1шт, діаметром 37 см – 1 шт, при огляді пеньків було з´ясовано, що дерева були сироростучі.

Лісопорушників на місці злочину не виявлено. На місце лісопорушення викликано працівників поліції Каховського РВП ГУНП в Херсонській області, які в свою чергу здійснили огляд місця незаконної рубки і оформили відповідні документи.

Спеціалісти управління підрахували заподіяну матеріальну шкоду в розмірі 14253 грн. 45 коп. ( чотирнадцять тисяч двісті п’ятдесят три грн. 45 коп.) та направили в Каховський РВП ГУНП в Херсонській області документи для порушення кримінального провадження та здійснення оперативно-розшукових дій в рамках діючого кримінально-процесуального законодавства.