До Дня води. У списку сучасних проблем людства велике місце займає вода. Цей ресурс необхідний для життя, між тим багато країн вже зараз відчувають великий дефіцит чистої води. Необхідно думати і про те, як розпоряджатися тим, що світ має зараз, щоб завтра не зіткнутися з дійсно нездоланними труднощами. Працівники управління Північно – Кримського каналу, як великої водогосподарської організації, добре розуміють, що просвітницька діяльність з тем екології водних ресурсів і збереження чистої води повинна активно проводитись і серед підростаючого покоління.

16 березня в ЗОШ №5 м. Таврійська для учнів 6-9 класів до Всесвітнього Дня води начальником відділу водокористування управління Тарапун Наталією та провідним інженером Беляєвим Генадієм  проведена презентація «Цінність води для нас».

В презентації порушено багато питань, що стосуються цієї теми. Це і значення природної  води для  розташування міст і селищ. Це і тема Дніпра, його гідроелектростанцій і утворених ними водосховищ, значення останніх для сільськогосподарської, промислової та комунальної  діяльності людей. Це і наш Північно - Кримський канал, його споруди та можливості. І цікавинки про  воду – речовину, яка є основою життя на Землі.

Діти слухали з непідробним інтересом, задавали питання, на які одержували відповіді і пояснення. Наші лектори були здивовані серйозністю  запитань учнів, що свідчить про їх небайдуже відношення до піднятого питання. Але Веснянко Людмила Василівна, класний керівник 8 Б класу, розповіла, що для  школярів ця тема не нова. Вони неодноразово приймали участь в екологічних акціях по прибиранню берегів Дніпра, за що неодноразово нагороджувались Дипломами та подарунками.

Ми вдячні заступнику директора школи по виховній роботі Скачковій О.С. за допомогу в організації заходу.