Перший весняний місяць, як правило, асоціюється з приходом весни по календарю. Насправді, у нас в березні ще лежав сніг, потріскували морози. Винятки бувають завжди, тому стверджувати, що кожен рік весна настане однаково, було б необачно. Наше життя являє собою незмінний циклічний процес, який стосується всіх сфер, в тому числі і рослин.

З приходом першого тепла робітники лісового господарства управління Північно –Кримського каналу поспішають зайнятися роботами для того, щоб згодом зібрати плоди своїх старань в вигляді квітів, які будуть радувати око працівників управління. Однак мало підібрати добре насіння, підготувати землю і висадити культуру вчасно, потрібно також грамотно підібрати посадковий день. Вся справа в тому, що фази Місяця мають прямий вплив на рослину.

Оранжерея, де вирощують розсаду квітів для клумб і квітників управління живе за своїм календарем і графіком. Змінюється мода на кольори рослин, а от сорти залишаються традиційними для управління, такі як, цинерарія, бальзамін, агератум, петунія, бегонія, чорнобривці, жоржини, львиний зев, сальвія, атарантус, анютині глазки, газалія. Також зараз повертається інтерес до пеларгонії — у народі їх називають "калачиками", вони більш стійкі до примх погоди, здатні цвісти ціле літо. Березень - головний місяць для дівчат дільниці лісового господарства, так як починається кропітка робота по пікіровці рослин по окремих горщиках. Аби виростити таку красу, треба мати добре серце, лагідні руки та велике терпіння. Саме наші майстрині творять красу на клумбах та арабатках управління і відділень каналу.