Згідно доведених Наказом Держводагентства «Про заходи щодо підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до роботи в 2021 році» №1106 від 18.12.2020 р. показників управлінням виконано завершальний етап ремонтних робіт на головних гідротехнічних спорудах та виробничих об’єктах магістрального Північно-Кримського та Перекопського каналів з метою підтримання експлуатаційної надійності, належного технічного стану і забезпечення безаварійної роботи  на протязі поточного поливного періоду:

  1. Головна споруда  – виконано водолазне обстеження та підводно-технічні роботи з метаю підготовки до ремонту секторних затворів та оцінки стану бетонного порогу камери затворів підвідного каналу загальною площею 250 м.кв.Виконані роботи з піскоструменного очищення та фарбування двох секторних затворів, загальна площа яких складає 1588,4 м.кв., роботи з бетонування устоїв споруди.
  2. Головна споруда  Олександрівського каналу на 61 км ПКК - виконані роботи з очищення та фарбування сегментних затворів в кількості 3 од., загальна площа яких складає 266,0 м.кв., роботи з очищення бетонних конструкцій камер затворів від мушлі та водоростей.

На даний час готується тендерна документація з проведення заміни сегментного затвору №1 розміром 6*3,8 м. Вартість  робіт з капітального ремонту в поточних цінах станом на 01.04.2021 року складає 1095,61 тис.грн.

  1. Перегороджувальна споруда ПС №1 – виконані роботи з очищення та фарбування двох сегментних затворів, загальна площа яких складає 576,0 м.кв., роботи з очищення бетонних конструкцій камер затворів від мушлі та водоростей.
  2. Водопропускна споруда РМ-2 - виконано роботи з очищення та фарбування п’яти плоских затворів , загальна площа яких складає  94,0 м.кв., очищення бетонних конструкцій камер затворів від мушлі та водоростей. Очищення русла відвідного каналу екскаватором JCB в об’ємі 900 м.куб. та заміна плит з/бетонного облицювання правостороннього укосу відвідного каналу загальною площею 80 м.кв.
  3. Перегороджувальна споруда ПК318+00 Перекопського каналу - виконані роботи з очищення та фарбування чотирьох плоских затворів та сміттезатримуючих решіток, загальна площа яких складає 322 м.кв., роботи з очищення бетонних конструкцій камер затворів від мушлі та водоростей.