В Україні щороку у третю суботу квітня відзначають Український День навколишнього середовища. Свято було започатковане в 1998 році, відповідно Указу Президента України «Про День довкілля» .

У третю суботу квітня всі організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Довкілля – це всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Земля, вода, повітря, флора і фауна – все це довкілля, на стан якого впливає маса чинників – від кинутого на землю недопалка, папірця до величезних сміттєзвалищ і височезних труб промислових комплексів, що отруюють димом повітря мегаполісів.

Управління Північно – Кримського каналу проводить заходи спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища - по озелененню територій та прибирання сміття в лісосмузі вздовж магістрального каналу.

Нехай розквітає вся наша земля. З Днем охорони навколишнього середовища! Щиро вітаємо всіх із Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища! Це свято покликане привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля й підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до природних ресурсів.