управлінні Північно-Кримського каналу пройшли заходи, присвячені міжнародному Дню музеїв. Численні експонати, що знаходяться в приміщенні галереї історії каналу наглядно демонструють відвідувачам розвиток меліорації на півдні України, починаючи з 1950 року, а також етапи будівництва та експлуатації каналу.

Делегація студентів гідромеліоративного факультету Херсонського державного аграрного університету на чолі з заступником декана Кузьменком Володимиром Дмитровичем висловили величезне задоволення побаченим та тим, що зберігається історія Таврійського краю. Начальник управління Північно-Кримського каналу, бувший випускник вищезазначеного учбового закладу, розповів присутнім про сьогоднішні трудові будні колективу управління.

Галерею відвідали і учасники 7-ї Всеукраїнської олімпіади по радіоелектроніці серед студентів ВУЗів 1-2 рівня акредитації. Для багатьох з них, що зібралися з різних областей України, стала великим одкровенням інформація про такий унікальний гідротехнічний комплекс, як Північно-Кримський канал. Затаївши подих, дослухалися вони до кожної фрази, з інтересом розглядали кожен експонат, кожен документ.

Слова вдячності були сказані гостями колективу управління, що створив і поповнює галерею - пам’ятку історії нашого каналу, а значить і історії нашої країни.

122

А ми, працівники управління, не можемо не згадати в ці дні тодішнього начальника управління Риженка Миколу Олексійовича, ініціатора створення цієї прекрасної галереї, ветерана нашого підприємства Раїсу Олексіївну Біленко, робочій стаж якої в управлінні склав майже піввіку, що збирала та систематизувала матеріали, накопичені за роки експлуатації каналу, Миколу Андрійовича Сидоренка, художника управління, що залишив наступним поколінням управління неоціненну спадщину, яка достойна такого витвору розуму та рук людських, як наш Північно-Кримський канал!

345