«Червень з косою луками пройшов, а липень-серпень з серпом по полю пробіжить». Так і робітники дільниці лісового господарства управління Північно-Кримського каналу продовжують здійснювати роботи із озеленення та впорядкування на навколишніх територіях адміністративних будівель та виробничих баз управління.

Зусиллями оглядачів гідротехнічних об’єктів від трав’яної рослинності в липні місяці поточного року були обкошені відкоси, дамби Північно-Кримського та Перекопського каналів, узбіччя доріг та територій гідротехнічних об’єктів на загальній площі 43,128 га, з них із застосуванням механізації - 28,128 га, вручну - 15,0 га.
Також у зв’язку із настанням періоду активного росту отруйних рослин (амброзії полинолистої та інших), проведено хімічну обробку рослинності на площі 2,25 га та  культивацію меліоративних земель дискування боронами на площі 33,66 га робітниками відділень.

Дані роботи проведені для забезпечення належного утримання і належної експлуатації водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління.