Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Нехай небо над нами буде завжди ясним і блакитним, а врожаї щедрими і багатими. Нехай прапор України гордо майорить у вишині та наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього.

Щороку 23 серпня, у переддень святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День Державного Прапора. Свято є відносно новим і було засноване Указом другого президента України Леоніда Кучми "Про День Державного Прапора України" від 23 серпня 2004 року. Державний прапор України затверджений Верховною Радою 28 січня 1992 року. Це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього (вгорі) і жовтого (внизу) кольорів, зі співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. Згідно із найбільш популярним тлумаченням колірної гами прапора, синя його смуга символізує ясне небо, а жовта – золоті пшеничні ниви.

До Державного Прапора України виявляють пошану, схиляючи голову чи вклоняючись, а часом і стають на одне коліно. Військові віддають прапорові честь.

Свято встановлене з метою виховання поваги громадян до державних символів країни, до яких, згідно з Конституцією нашої держави, разом з Прапором відносяться Державний Герб і Державний Гімн України.