Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

День 24 серпня 1991 року став переломним в історії нашого народу, точкою відліку, з якої розпочала свій поступ у майбутнє вільна, суверенна Україна.

Цього дня Верховна Рада Української РСР ухвалила «Акт проголошення незалежності України», який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі. Підвела підсумки цих подій Постанова  Верховної Ради України від 20 лютого 1992 року «Про День незалежності України», у якій зазначено:

«Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, Верховна Рада України постановляє:

1. Вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України.,,».

Роки, які сплили з того дня, були для України та її громадян багатими на події. Чимало з них були щасливими і радісними, інші вимагали терпіння, розуміння, мужності…

Нинішній час – це час великих змін і рішень. Пора сподівань і надій. Час, коли ми з вірою дивимося вперед, будуємо плани на майбутнє. Нехай же всі вони справджуються на краще. Хай в нашій державі запанують мир, взаєморозуміння та злагода, зростає міць України та добробут  кожного українця.

Хай дух патріотизму об’єднує людей різних національностей в єдину сучасну націю. Націю, яка зможе вистояти у будь-яку негоду – і переможе.