Управлінням Північно-Кримського каналу розпочато роботи по капітальному ремонту Підпірної споруди на ПК611+14 магістрального каналу (водовипуск з Північно-Кримського каналу в Олександрівський магістральний канал Скадовської зрошувальної системи) по заміні сегментного затвору №1 згідно робочого проекту розробленого ДРПВІ «Дніпродіпроводгосп».

Двопрольотна підпірна споруда побудована в 1960 році по проекту інституту «Укрдіпроводгосп». В 1967 році споруду було реконструйовано-розширено з додаванням одного прольоту біля правого берега. Загальна пропускна спроможність гідротехнічної споруди - 64 м3/с.

Олександрівський магістральний канал протяжністю 102 км – рукав Північно-Кримського каналу, що зрошує сільгоспугіддя Скадовського та Голопристанського районів Херсонської області дніпровською водою.

Сумарний річний об’єм водоподачі Олександрівського магістрального каналу становить 250-290 млн.м3 , площа зрошуваних земель становить 96 тис.га та має глобальне стратегічне та економічне значення для півдня України.

Проектом будівництва передбачається повна заміна існуючого сегментного затвору №1 розміром 6,0х3,5 м з низовою віссю обертання, закладних деталей та опорних шарнірів, заміна канатів підйомних лебідок з метою підвищення експлуатаційної надійності та безаварійної роботи гідротехнічної споруди в цілому. Згідно з вимогами робочого проекту Затвор виготовляється в стаціонарних заводських умовах і постачається в готовому вигляді.

За результатами проведених процедур в сфері закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти згідно законодавства, управлінням укладено договір підряду на виконання будівельно-монтажних робіт зі спеціалізованим підприємством в сфері будівництва гідротехнічних споруд ТОВ «Каховгідромонтаж» м. Нова Каховка.

На даний час на заводі АТ «Гідросталь» м. Нова Каховка з виготовлення гідромеханічного обладнання здійснюється виготовлення сегментного поверхневого затвору згідно робочих креслень проекту.