Перша неділя червня - День працівників водного господарства. Святкування його - це визнання масштабного внеску працівників водогосподарсько-меліоративного комплексу в розвиток водного господарства України і меліорації земель. Це підтвердження значимості нашої ролі в забезпеченні потреб населення й галузей національної економіки у водних ресурсах, у створенні екологічно безпечних умов життєдіяльності суспільства, у збереженні гарантованого джерела виробництва сільськогосподарської продукції.

Галузь водного господарства і меліорації пройшла нелегкий шлях становлення, були в її житті як злети, так і складні часи. Однак сьогодні ми з гордістю можемо сказати, що в галузі є історія, є значні досягнення і є перспективи подальшого розвитку.

На нас покладена надзвичайно важлива місія – збереження й охорона одного з найцінніших ресурсів нашої планети – води. У третьому тисячоріччі цей природоохоронний напрямок набуває усе більшої актуальності для людства, адже вода для людини є природним багатством, ціннішим, ніж нафта, газ, залізо і вугілля, вона - незамінна. Турбота про охорону чистих водойм, забезпечення потреб населення й економіки водними ресурсами, захист територій від підтоплення, відтворення водних запасів спрямована не тільки на сьогодення, а і на майбутнє всього людства. 

Поліпшене, більш раціональне і зважене використання і збереження водних ресурсів - це проблема, у вирішення якої робить свій внесок і колектив Управління Північно-Кримського каналу..

Від нашої сумлінної роботи залежить наскільки повно будуть забезпечені дніпровською водою поля півдня країн наскільки вміло буде збережений водний ресурс Дніпра і наскільки захищеними будуть прилеглі землі від затоплення.

Наш колектив об'єднує робітників і фахівців, загартованих десятиліттями сумлінної роботи, відданістю обраній професії, умінням виживати в нелегких умовах. Важко установити чіткі границі між службами, відділами, відділеннями - настільки переплітаються їхні обов'язки і задачі, їхня майстерність і уміння, їхні знання і ділова хватка, їх сфери діяльності і взаємодія. Але, напевно, так і повинно бути. Адже всі ми - це єдине ціле, це - колектив Управління Північно-Кримського каналу. Нами багато зроблено, багато робиться, і надзвичайно складні задачі чекають нас попереду. Упевнені, колективи всіх підрозділів з ними справляться. Адже працюють у нас професіонали, люди, віддані нашій благородній і нелегкій справі.

Шановні працівники Управління Північно-Кримського каналу! Сьогодні, напередодні Дня працівника водного господарства, від адміністрації і профспілкового комітету прийміть слова поваги і подяки за вашу працю, за ваші світлі голови і золоті руки.

Зі святом! Здоров'я вам, щастя, сімейного благополуччя і нових трудових звершень!

GS UPKK