Управлінням Північно-Кримського каналу продовжуються роботи по капітальному ремонту Підпірної споруди на ПК611+14 магістрального каналу (водовипуск з Північно-Кримського каналу в Олександрівський магістральний канал Скадовської зрошувальної системи) по заміні сегментного затвору №1.

Станом на 20 вересня поточного року на заводі АТ «Гідросталь» м. Нова Каховка з виготовлення гідромеханічного обладнання здійснюється виготовлення сегментного поверхневого затвору згідно робочих креслень проєкту.

За участю комісії з представників Управління Північно-Кримського каналу, директора ТОВ «Каховгідромонтаж» - генпідрядної організації та технічної групи заводу-виробника АТ «Гідросталь» було здійснено перше приймання контрольного крупновузлового збирання Затвору сегментного, а саме: напірна грань з двох частин, комплект заставних частин та комплект опорних шарнірів в зборі з опорними фермами порталу.

Здійснено контрольні виміри головних конструкцій затвору, візуальний котроль якості зварних з’єднань, іспит шарнірів та перше маневрування.

За результатами огляду металоконструкцій затвору приймальною комісією рекомендовано перехід до наступного етапу – нанесення антикорозійного захисту.