22 вересня поточного року на заводі АТ «Гідросталь» з виготовлення гідромеханічного обладнання в м. Нова Каховка відбулося приймання затвору сегментного з закладними частинами 3,5*6,0. До складу приймальної комісії входили представники відділу технічного контролю заводу, управління Північно-Кримського каналу, технічного та авторського нагляду, генпідрядною організацією.

В результаті заводського приймання здійснено контроль якості антикорозійного захисту з використанням приладу вимірювання товщини нанесеного шару «NOVOTEST», що склала в середньому 190-260 мкм.

Згідно технологічної карти АТ «Гідросталь» №69 по підготовці поверхні та нанесенню антикорозійного захисту, підготовку поверхні здійснено методом абразивоструминного очищення до ступеню Sa2 ½ по ISO8501, знепилення та знежирення. Нанесення лако-фарбового покриття здійснено безповітряним способом, а саме: грунтувальне покриття WF-Феррогальваник товщиною 80 мкм, захисне фінішне протиобрастаюче покриття в два шари WG-Велестоун (алюмінієвий) товщиною 150 мкм.

За результатами роботи приймальної комісії та перевірки комплектності замовлення, наявності сертифікатів якості, паспортів, контрольних актів та інструкцій затвор сегментний з закладними частинами 3,5*6,0 відвантажено та доставлено на об’єкт безпосереднього виконання монтажних робіт.