Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

На виконання Плану заходів з відновлення та модернізації водогосподарських об’єктів у 2021 році, які будуть проведені за рахунок власних надходжень, отриманих як плата за послуги, затвердженого наказом Держводагентства № 656 від 17.08.2021р. «Про основні заходи із забезпечення працездатності водогосподарсько - меліоративного комплексу».

З метою забезпечення утримання державного майна в належному стані управлінням Північно – Кримського каналу виконуються роботи по капітальному ремонту покрівлі гаражних боксів з побутовими приміщеннями гідродільниці на 78 км Північно-Кримського каналу.

Існуюча покрівля будівлі – плоска, м’яка з наплавленого руберойду. Зовнішнє водовідведення не організоване. Внаслідок порушення цілісності руберойду та ухилу покрівлі спостерігається замочування плит покриття та їх руйнування. Стан покрівлі оцінюється як незадовільний.

Станом на 5 жовтня поточного року підрядною організацією ТОВ «БМУ-24» смт. Каланчак здійснено демонтаж існуючої м’якої покрівлі та ухилоутворюючого шару; частковий демонтаж та нарощування парапету з цегли; встановлення дерев’яного каркасу покрівлі з профілів, а саме лежнів , стойок, крокв та обрешітки. Оформлення звисів виконано з суцільного настилу з дошок.

Усі конструктивні дерев’яні елементи до безпосереднього монтажу були вкриті вогнебіозахисним розчином. Роботи по вогнезахисту виконано ліцензійною організацією зі складанням відповідних актів.

На даний час виконуються роботи з укладання гідроізоляційної плівки.