11 листопада поточного року спеціалісти управління відділу водокористування Наталія Тарапун, Лариса Тараненко, Геннадій Біляєв,Тетяна Сушко прийняли участь у онлайн-конференції

«Управління водними ресурсами в умовах зміни клімату та зростаючого дефіциту води», організованої Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства за сприяння Посольства Ізраїлю та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Доповідачем на конференції був директор департаменту гідрогеології, управління водних ресурсів Ізраїлю Яків Лівшиц. 

Враховуючи кліматичні та природні особливості регіону, в Ізраїлі завжди існувала проблема дефіциту води, а тому і питання ефективного управління та раціонального використання водних ресурсів стояло і стоїть особливо гостро. Фахівцям управління особливо цікаво було ознайомитись з заходами по розв’язанню проблеми нестачі води в умовах несприятливого клімату в Ізраїлі, який є признаним лідером в створенні та використанні новітніх технологій у водному господарстві..

Спікер зазначив, що не останню роль в збереженні водних ресурсів відіграє просвітницька робота серед молоді. Надзвичайно важливо виховувати бережливе ставлення до води ще з малого віку й закладати чітке розуміння того, що водні ресурси є вичерпними і їх потрібно берегти.