Подія сталася 06.12.2021р, близько 20.00 години, державним інспектором прикордонної служби штаб зроблено телефонний виклик начальнику 2 відділення каналу Івану БІГАНУ, щодо виявлення в лісосмузі автомобілів Газель і Жигулі.

Приїхавши працівники управління на ПК 864+95 - ПК877+55 магістрального каналу на 23 квартал на 2 виділ в межі Каланчацької ОТГ Скадовського району Херсонської області, виявили факт незаконної рубки дерев, і затримали разом з державним інспектором прикордонної служби автомобілі Газель білого кольору і Жигулі синього кольору і трьох чоловік чоловічої статті.

На місце лісопорушення викликано о 20.35 годин слідчо-оперативну групу ВП № 2 Скадовського РВП, які в свою чергу приїхали у складі та здійснили огляд місця незаконної рубки 17(сімнадцяти) дерев, які були сироростучі, загальною масою 3,5 м3 і оформили відповідні документи.

Це порушення містить ознаки злочину, передбаченого статтею 246 Кримінального кодексу України.

Документи направлено в ВП № 2 Скадовського РВП ГУНП в Херсонській області для здійснення оперативно-розшукових дій в рамках діючого кримінально-процесуального законодавства.

Звертаємось до кожного свідомого громадянина!

Пам’ятайте, зелені насадження, ліс - це наше здоров'я, це здорове майбутнє наших дітей та онуків. Не будьте байдужими. Не проходьте мимо!

При виявленні фактів самовільних рубок просимо Вас інформувати управління за телефонами, анонімність гарантуємо:

050 494 12 16 - водний диспетчер (цілодобово)
066 595 52 11- спеціаліст із зв`язків з громадськістю