Управлінням Північно-Кримського каналу виконуються роботи з підготовки гідротехнічних споруд до поливного періоду 2022 року.

Станом на 01.02.2022 року, за результатами технічного обстеження глибинних колісних затворів Аварійного скиду АС-1А на 107 км магістрального каналу здійснено демонтаж затвору №1 з метою проведення ремонтних робіт та повної ревізії основних робочих вузлів на базі ремонтно-механічної дільниці управління під керівництвом Віктора Кобзаренка.

На даний час виконано роботи з виготовлення металевих елементів конструкцій затвору , придбання гумового ущільнення та кріпильних матеріалів, піскоструминне очищення та відновлення колісних вузлів. Конструктивні металеві деталі затвору виготовлено методом лазерного різання з точністю +-2мм.

Наступний  етапом є монтажні та зварювальні роботи з повною заміною зношених частин та відновленням геометричних та функціональних характеристик затвору.

Крім, того робітниками першого відділення каналу під керівництвом Володимира Жайворона виконуються роботи повного циклу антикорозійного захисту металевих конструкцій гідротехнічних споруд Головної споруди та затворів водовиділу РМ-2 другого відділення каналу:

  • миття затворів мийкою високого тиску;
  • піскоструминне очищення металевих поверхонь;
  • обробка поверхонь перетворювачем іржі;
  • грунтування поверхонь двокомпонентним товстошаровим покриттям на основі епоксидних полімерів та амінного затверджувача Еполан-010МТ;
  • фарбування поверхонь двокомпонентним захисним фінішним протиобрастаючим покриттям на основі епоксидно-фторопластових полімерів та амінного затверджувача Еполан - 501 ФП.