ii06

10 жовтня виповнилось 80 років заслуженому працівнику водного господарства АР Крим, Почесному працівнику Держводгоспу України Ільїну Ігорю Івановичу, який очолював управління Північно-Кримського каналу з 1981 по 2002 рік. Більше 20 років свій робочий день Ігор Іванович починав дзвінком диспетчеру центрального диспетчерського пункту, бо пріоритетом в його діяльності завжди був Північно-Кримський, і інформацію про його стан завжди волів одержувати з перших вуст.
В управління Ігор Іванович прийшов у вересні 1971 року з організації «Донецькгірбуд», де працював головним інженером. А у нас розпочинав начальником відділу водокористування, через три роки зайняв пост головного інженера, а з листопада 1981 року став начальником управління.
Знаючий спеціаліст, доскіпливий і вимогливий керівник, людяний, розуміючий, що вмів заохотити, а коли треба й спитати – на роботі, а під час відпочинку та свят – душа колективу.
Адміністрація та представники управління відвідали Ігоря Івановича, тепло і від щирого серця поздоровили його з ювілеєм. Під час зустрічі побажання здоров’я, довгих років життя, невичерпної енергії перемежовувалися зі спогадами ювіляра про канал, про колектив, який він очолював понад два десятиріччя!
Спогади, спогади… А враження таке, що то не спогади, а сьогодення, що й зараз Ігор Іванович живе каналом, його справами та проблемами.

ii00 ii02 ii03 

ii04 ii05