На дворі бабине літо - приголомшливо красива пора. Пам’ятаєте у Висоцького «Змалювали клени осінь чарівним яскравим цвітом...» Різнобарв'я листя, синь неба та яскраві, теплі промені сонця створюють позитивні емоції, підвищують настрій. Люди стають м'якше, ніби сама природа заспокоює, налаштовує на доброту і умиротворення.

Не згадати про бабине літо, працюючи в управлінні Північно-Кримського неможливо, бо на кожному кроці вас зустрічають його   шедеври: золотисті берези, яскрава горобина, кизильник горизонтальний,  ще не дуже звичні для нашого ока зизифус та хурма, що вже  кілька років поспіль пригощають нас своїми плодами. Піднімають настрій  герані, хризантеми, петунії, троянди, що хоч і відчувають наближення холодів, але по літньому яскраві і прекрасні.

02 03 04

А міні-дендрарій радує видом і ароматом декоративних хвойників: кипарисів , вічнозелених ялівців, сосен, ялин. Поряд з п’ятиметровими кипарисами маленькі модрина, тис ягідний, сосна гірська зі сланкою кроною, зовсім маленька іспанська мутовчата сосна, прикрита від сонця плетеним тинком. Ними опікується знавець своєї справи Петраш Ольга Анатоліївна, якій притаманні не тільки любов до рослин, а й дизайнерський і художній хист.

05 06 07

Відчуваємо потребу завжди, а особливо в пору бабиного літа, передати свої вітання і величезну вдячність Риженку Миколі Олексійовичу, попередньому начальнику управління, з твердої волі та легкої руки якого, наше управління почало перетворюватися на «ботанічний рай».

08 09 Ryje

За те, що це перетворення не закінчується честь, хвала і низький уклін адміністрації управління, начальникам відділків каналу і нашим працівникам Сосінович Н.С., Акуленко Н., Проховській Т., Давидовій Н., Кириченко Ю. та всім, хто доклав до цього хисту й сил і докладає досі.