Ось уже 60 років свою складну і почесну місію виконує Північно-Кримський  канал. Це роки невтомної праці на благо людей, на благо країни.  Україна - сільськогосподарська держава, і тому важко уявити собі, що вона є однією з країн Європи, найменш забезпечених запасами води, доступними для використання. Тому  для посушливих степів півдня України Північно - Кримський канал став  порятунком і панацеєю від усіх бід, обумовлених нестачею води.

Перший пуск дніпровської води через Головну споруду тоді ще Краснознам’янського каналу відбувся 25 травня 1958 року.
Цей великий штучний канал - дивовижна річка, яка всупереч законам природи бере свій початок не з маленького джерельця, а з могутньої ріки, і не поповнюється за рахунок річечок та ручаїв, а навпаки, породжує менші. А за своєю масштабністю та складністю - це гідротехнічна споруда, рівної якій немає в Європі. І дійсно, протяжність каналу 400,5 м, а якщо витягнути в одну лінію всі канали зрошувальних систем всіх рівнів в одну лінію, то це буде більше 6 тис.км.
Через головну споруду в русло каналу за секунду може надходити 380 кубометрів води. З 1966 по 2017р. в посушливі райони подано 138,5 млрд м3 Дніпровської води, що за обсягом становить майже 7,7 повних Каховських водосховищ. На трасі Північно - Кримського каналу побудовано більше 200 різних інженерних споруд, серед них багато унікальних за своєю конструкцією. Наші зарубіжні колеги стверджують, що не в кожній країні змогли б побудувати і експлуатувати таку грандіозну споруду, як наш Північно - Кримський канал.
Колектив управління це колектив однодумців, чиї серця сповнені любов’ю до нашого Північно-Кримського каналу і гордістю за нього, підтримує і свято шанує традиції підприємства, Бажаємо рідному каналу довгих років життя, людського тепла та державної уваги!

Давайте-но нині піднімемо разом,
Келихи вище з вином!
За Україну вип'єм привольну
І Новий рік за вікном!
      За наш канал! - ріку рукотворну,
      Для півдня країни криницю.
      І хай кожну ве́сну з нашої волі
      Дніпровська вода в ній іскриться!
За нашу професію, меліоратори,
І за не́легкий наш труд,
І щоб оцінки були лиш відмінними,
Що нам нащадки дадуть.
     Нехай колосяться ниви багатії,
     Радують погляд поля,
     І розквітає яскравими фарбами
     Улюблена наша земля!

 01 02 03

04 05 06 

07 08 09

11 12 13

14 15 16

17 18 19

20 21 22